Zapytania ofertowe - archiwalne

 

W związku z przyznaniem środków finansowych w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pn.: „Inwestycje w oświacie” zapraszamy do zapoznania się z naszymi zapytaniami ofertowymi w projekcie "InwestujeMY w oświatę":

 

- zapytanie ofertowe na zakup wyposażenia dla Technikum Edukacji Innowacyjnej w Łodzi. Przedmiotem zamówienia są krzesła ze składanym pulpitem
Załącznik nr 1a oraz nr 2a.

 

- zapytanie ofertowe na zakup wyposażenia dla Technikum Edukacji Innowacyjnej w Łodzi. Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia na potrzeby sekretariatu
Załącznik nr 1b oraz nr 2b.

 

- zapytanie ofertowe na zakup wyposażenia dla Technikum Edukacji Innowacyjnej w Łodzi. Przedmiotem zamówienia są szafki metalowe 10-drzwiowe wielokolorowe
Załącznik nr 1c oraz nr 2c.

 

- zapytanie ofertowe na zakup wyposażenia dla Technikum Edukacji Innowacyjnej w Łodzi. Przedmiotem zamówienia są szafki szkolne
Załącznik nr 1d oraz nr 2d.

 

 

 

Zapytania ofertowe - zawiadomienie

 

Poniżej publikujemy zawiadomienie z dnia 13.06.2024 r. o zakończeniu postępowania do zapytań ofertowych:

-nr 1/2E na krzesła ze składanym pulpitem z dnia 27.05.2024 r.,

-nr 1/2F na wyposażenie sali informatycznej z dnia 27.05.2024 r.,

-nr 1/2G na zakup sprzętu do sali informatycznej z dnia 27.05.2024 r.,

-nr 1/2H na zakup wyposażenie w sali fizyczno-chemicznej z dnia 27.05.2024 r.,

-nr 1/2I na zakup ekranów LED z dnia 27.05.2024 r.

 

 

Zapytania ofertowe - aktualne

 

- zapytanie ofertowe na zakup wyposażenia dla Technikum Edukacji Innowacyjnej w Łodzi. Przedmiotem zamówienia są krzesła ze składanym pulpitem Załącznik nr 1e oraz nr 2e.

- zapytanie ofertowe na zakup wyposażenia dla Technikum Edukacji Innowacyjnej w Łodzi. Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia sali informatycznej Załącznik nr 1f oraz nr 2f.

- zapytanie ofertowe na zakup wyposażenia dla Technikum Edukacji Innowacyjnej w Łodzi. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu na wyposażenie sali informatycznej Załącznik nr 1g oraz nr 2g.

- zapytanie ofertowe na zakup wyposażenia dla Technikum Edukacji Innowacyjnej w Łodzi. Przedmiotem zamówienia zakup wyposażenia pracowni fizyczno-chemicznej Załącznik nr 1h oraz nr 2h.

- zapytanie ofertowe na zakup wyposażenia dla Technikum Edukacji Innowacyjnej w Łodzi. Przedmiotem zamówienia zakup ekranów LED Załącznik nr 1i oraz nr 2i.

 

 

Zapytania ofertowe - aktualne2

 

W związku z przyznaniem środków finansowych w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pn.: „Inwestycje w oświacie” zapraszamy do zapoznania się z naszymi zapytaniami ofertowymi w projekcie "InwestujeMY w oświatę":

 

- zapytanie ofertowe na zakup wyposażenia dla Technikum Edukacji Innowacyjnej w Łodzi. Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia sali informatycznej Załącznik nr 1J oraz nr 2J.

- zapytanie ofertowe na zakup wyposażenia dla Technikum Edukacji Innowacyjnej w Łodzi. Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia sali fizyczno-chemicznej Załącznik nr 1K oraz nr 2K.

- zapytanie ofertowe na zakup wyposażenia dla Technikum Edukacji Innowacyjnej w Łodzi. Przedmiotem zamówienia jest zakup krzeseł ISO z pulpitem Załącznik nr 1L oraz nr 2L.

- zapytanie ofertowe na zakup wyposażenia dla Technikum Edukacji Innowacyjnej w Łodzi. Przedmiotem zamówienia jest zakup mebli do pracowni informatycznej Załącznik nr 1M oraz nr 2M.